Kapcsolat

Az Informatikai Szolgáltató Központ kapcsolattartási email-címeket hozott létre a jobb minőségű kiszolgálás érdekében. Munkatársaink igyekeznek minél hamarabb válaszolni az ide érkező kérésekre.

Kérjük, hogy a tanulmányi rendszerrel, illetve hálózati azonosítóval kapcsolatos levelekben mindenképp tüntessék fel nevüket, hálózati azonosítójukat és Neptun-kódjukat!

Felhasználó támogatás

helpdesk@it.unideb.hu

Ezen a címen érhető el a Felhasználó-támogató Önálló Csoport.

Tanulmányi rendszerekkel kapcsolatos kérdések

neptun3@unideb.hu

Nem tanulmányi jellegű kérdésekkel az EHIK ügyfélszolgálatához fordulhatnak ezen a címen. Tanulmányi és pénzügyi jellegű kérdésekkel és problémákkal az illetékes Tanulmányi Osztályt kereshetik fel!

Hálózati azonosítóval kapcsolatos kérdések

network-id@net.unideb.hu

Ezen a címen kérhetnek tanácsot a hálózati azonosítóval kapcsolatban, illetve az ezzel igénybe vehető szolgáltatásokról és lehetőségekről.

Szoftverekkel kapcsolatos kérdések

soft@unideb.hu

A soft.unideb.hu címről letölthető szoftverekkel ( Virusbuster, SPSS) kapcsolatos kérdesekre fenntartott email cím. Azokhoz a szoftverekhez is itt igényelhet kulcsot, amelyekből csak korlátozott mennyiségű licensszel rendelkezik az egyetem.

Illegális tevékenység jelentése

abuse@unideb.hu

Ezen a címen jelenthetik a szerzői jogokat sértő tartalmak letöltését, illetve az egyetem felől irányuló támadásokat.